برنامه های 13 آبان امسال با شعار «مصداق صحیح لعن الله یزید، شعار مرگ بر آمریکا» برگزار می‌شود

برنامه های 13 آبان امسال با شعار «مصداق صحیح لعن الله یزید، شعار مرگ بر آمریکا» برگزار می‌شود
در تاریخ : 1396/08/08 | نوشته شده توسط :معنوی

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از اصفهان حجت الاسلام حسن بابایی پیش از ظهر امروز در نشست خبری ستاد برگزاری 13 آبان در صداوسیما اظهار کرد: در آستانه سه رویداد مهم 8 آبان سالروز شهادت فهمیده و 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار و 25 آبان روز حماسه و ایثار اصفهان هستیم.

وی با بیان اینکه مراسم 13 آبان امسال از چند وجه با سال های دیگر متمایز است گفت: 13 آبان امسال نخستین سالی است که همه ملت ایران با هر سلیقه و گرایشی بر بی اعتمادی به آمریکا و گرگ صفتی امریکا اذعان دارند و معقتدتر از قبل پا در صحنه می گذارند.

مسئول تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی اصفهان تصریح کرد: دومین ویژگی بارز و شاخص 13 آبان امسال این است که به امید خدا جشن نابودی کامل تروریست‌های تکفیری هم خواهیم گرفت و سومین ویژگی مراسم 13 آبان امسال این است که تحریم ها ایران توسط امریکا ادامه می یابد که با توجه به فرمایش رهبری خلاقیت و پیشرفت ملت ایران و خودکفایی ایرانیان بیش از پیش می‌شود.

وی افزود: یکی از کمیته های ستاد برگزاری مراسم 13 آبان کمیته تشکل های دینی به محوریت سازمان تبلیغات اسلامی اصفهان است که امسال برنامه های خود را با شعار «مصداق صحیح لعن الله یزید، شعار مرگ بر آمریکا» است.

حجت الاسلام بابایی خاطرنشان کرد: مسابقه «رفاقت با فهمیده ها» تحت 40 سؤال تستی از زندگی نامه حضرت قاسم بن علی، شهید حججی، شهید عزیزالهی، شهید فهمیده، شهید بهنام محمدی است که تهیه و در مراسم 13 آبان توزیع می‌شود و در روز اربعین حسینی در میدان امام علی دریافت و اعلام نتایج آن 25 آبان در روز حماسه و ایثار بیان می‌شود.

وی

برچسب ها :

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد