آشوب های اخیر پس از سفر انگلیسی‌ها به ایران کلید خورد/ قوه قضاییه با آشوبگران برخورد جدی کند

آشوب های اخیر پس از سفر انگلیسی‌ها به ایران کلید خورد/ قوه قضاییه با آشوبگران برخورد جدی کند
در تاریخ : 1396/10/16 | نوشته شده توسط :معنوی

آیت‌اله عباس رحیمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مصلی خمینی‌شهر با تحلیلی بر وضعیت منطقه و جریان شکل گرفته در شهرهای کشور، گفت: دشمنان اهداف مختلفی مثل ایجاد ناامنی، اختلاف و دودستگی بین مردم، ایجاد فاصله بین رهبر و مسؤولان و مردم را در دستور کار دارد.

وی با اشاره به بهانه‌های برنامه‌ریزی‌شده برای مردم، افزود: فشار اقتصادی که باعث آن‌ها تحریم‌های خود دشمن است باعث گران شدن برخی کالاها و تعطیلی کارخانه‌ها شد.

امام جمعه خمینی‌شهر با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب بارها اقتصاد مقاومتی و عمل به آن را توصیه کردند که نسخه‌ای شفابخش برای اقتصاد کشور است، اظهار کرد: دشمن از بی‌توجهی مسؤولان نسبت به سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص اقتصاد مقاومتی سوءاستفاده کرده و با بزرگ کردن مشکلات اقتصادی به کمک فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی عده‌ای را تحریک و فریب داد.

وی با اشاره به نقش شبکه‌های مجازی در ایجاد آشوب‌ها خطاب به دولت ادامه داد: چرا شورای عالی فضای مجازی را فعال نمی‌کنید که ناچار امروز شاهد این مشکلات در کشور هستیم.

آیت اله رحیمی با بیان اینکه دشمنان بر مشکلات اقتصادی مردم و عقب افتادن حقوق‌ها موج‌سواری کردند، تصریح کرد: مردم عادی به خیابان‌ها نریختند؛ این اغتشاش‌گران عوامل دشمن و فریب‌خوردگان بودند، مردم ایران مشکل اقتصادی دارند اما پرچم نظام و خون شهدا و آرمان‌های امام و رهبری را پاس می‌دارند و از جان هم برای‌شان عزیزتر است.

وی با اشاره به اینکه این آشوب ها پس از سفر انگلیسی‌ها به ایران کلید خورد ادامه داد: دستگاه قضایی باید با آشوبگرانی که بانک‌ها و مراکز عمومی را به آتش کشیدند و به بیت‌المال خیانت کردند و خون عده‌ای بی‌گناه را بر زمین ریختند با قاطعیت برخورد کند چراکه آن‌ها مزدور داخلی هستند.

خطیب جمعه خمینی‌شهر با اشاره به درگیری‌های رخ داده در منطقه جوی‌آباد، اضافه کرد: بختیاری غیرت حفظ وطن دارد و اقوام ایرانی در انقلاب از امام پشتیبانی کردند و در دفاع مقدس نیز غیرت دینی خود را نشان دادند، باید بختیاری‌های بصیر را از عده‌ای فریب‌خورده جدا کنیم.

وی با تأکید بر اینکه وحدت، امنیت، نظام اسلامی، رهبری از اصول و خطوط قرمز کشور است، هشدار داد: اگر شخص و گروهی بخواهند به این اصول کشور تعرض کنند مردم مقابل آنان ایستادگی می‌کنند؛ مردم خمینی‌شهر نیز دیگر اجازه فتنه و آشوب را به عده‌ای مزدور داخلی نخواهند داد.

آیت اله رحیمی اذعان کرد: راه رسیدن دشمنان به اهداف‌شان ایجاد آشوب و فتنه است که با فیلم‌برداری کردن این درگیری‌ها و کمک گرفتن از رسانه‌های خارجی بر روی این آتش هیزم می‌ریزند تا عمر جمهوری اسلامی تمام شود.

وی در پایان به دولت‌مردان تذکر داد: مردم در زندگی و معشیت خود مشکل بسیار دارند و مسؤولان هر سه قوه باید سخنان رهبر معظم انقلاب در مورد اشتغال، قاچاق، فساد اقتصادی و... را جدی بگیرند.

برچسب ها :

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد