تجلیل از مفاخر در دستور کار حوزه علمیه اصفهان است

تجلیل از مفاخر در دستور کار حوزه علمیه اصفهان است
در تاریخ : 1396/11/04 | نوشته شده توسط :معنوی

حجت الاسلام محسن جلالی، پیش از ظهر امروز در همایش بزرگداشت آیت الله حاج سید محمدعلی صادقی، رئیس سابق حوزه علمیه اصفهان، اظهار کرد: معاونت آموزش و پژوهش حوزه علمیه اصفهان، تجلیل از بزرگان دینی و محققین و پژوهشگران را وظیفه خود می داند.

وی با بیان اینکه معرفی چنین الگوهاو اسوه هایی چون آیت الله صادقی به طلاب جوان و مردم شهر اصفهان، دیگر وظیفه خود می دانیم، تصریح کرد: تقریرات غنی از آن مرحوم برای ما به یادگار مانده است .

معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه اصفهان افزود: امروزه براساس تلاش یکی از شاگردان آن مرحوم، 17 جلد تقریر تهیه  شده است که  در همایش بزرگداشت آن مرحوم، رونمایی می شود و برای طلاب جوان می تواند منبع خوبی تلقی شود.

وی عنوان کرد: براساس رسالت خود و تاکید فرزند برومند مرحوم آیت الله صادقی، تصمیم بر تشکیل ستادی برای تنظیم کتب و نگاشته های برجای مانده از آن مرحوم شد که پس از انجام این وظیفه به فکر برگزاری بزرگداشت ایشان افتادیم .

حجت الاسلام جلالی در پایان به تاکیدات آیت الله العظمی مکارم شیرازی و آیت الله العظمی مظاهری برای هرچه باشکوه تر برگزار شدن این همایش اشاره کرد و گفت: وزیر فرهنگ وارشاداسلامی نیز پیامی هم در این راستا به این همایش ارسال کرده اند.

برچسب ها :

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد