روحیه کار تشکیلاتی در میان طلاب جوان تقویت شود

روحیه کار تشکیلاتی در میان طلاب جوان تقویت شود
در تاریخ : 1396/12/19 | نوشته شده توسط :معنوی

حجت الاسلام والمسلمین سید حسین مومنی، ظهر امروز در جلسه ای که با حضور شورای طلاب حوزه علمیه اصفهان برگزار شد، اظهارکرد: شورای طلاب  کار جدیدی است که در حوزه علمیه اصفهان و در سطح مدارس علمیه انجام شده است.

وی با بیان اینکه ممکن است بعضا مشکلات و نواقصی هم در این مسیر باشد، افزود: یکی از مهمترین نقاط ضعف طلاب نداستن اصول کار تشکیلاتی و انجام ندادن کار تشکیلاتی است.

معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان تصریح کرد: معتقدم شورای طلاب بهترین کار و روش ساختاری و تشکیلاتی ارتباط طلاب با مدیر حوزه  علمیه اصفهان است، اما متاسفانه به  این دلیل که برخی از مدیران، طلاب و مسئولین میانی کارتشکیلاتی نکرده ایم و با اصول ان آشنا نیستیم، شاهد بروز مشکلاتی هستیم.

وی افزود: انجام کار تشکیلاتی در میان طلاب از دیگر اقشار سخت تر است و به این دلیل که شورای طلاب و مجمع طلاب کار جدیدی است، به سختی کار افزوده، ولی شورای طلاب می تواند با قوت خلا ارتباطی میان طلاب و مدیر حوزه علمیه را پر کند.

حجت الاسلام والمسلمین مومنی با بیان و شرح برخی از وظایف شورای طلاب اصفهان، عنوان کرد: این چنین شورا و مجمع طلابی با این اختیارات و حیطه وظایف در کشور و میان حوزویان کم نظیراست و باید شورای طلاب از این ظرفیت بهره ببرند.

وی ابراز کرد: روحیه کار تشکیلاتی باید در میان طلاب جوان تقویت شود و در راستای ارتقا سطح کمی و کیفی همه با یکدیگر محقق سازیم، منیت ها را باید در مدارس علمیه کنار گذاشته و جمع محوری عمل کنیم.

معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان خاطرنشان کرد: شورای طلاب باید ارتباط متداوم با طلاب سطوح مختلف در مدرسه علمیه داشته باشندو نقدها، پیشنهاداتو  راهکارهای مفید را به مدیران و مسئولین مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان منتقل کنند، نواقص باید با همت یکدیگر رفع شود.

انتهای پیام

برچسب ها :

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد