رقابت بیش از ۲هزار اصفهانی در مرحله شهرستانی مسابقات قرآن

رقابت بیش از ۲هزار اصفهانی در مرحله شهرستانی مسابقات قرآن
در تاریخ : 1397/04/10 | نوشته شده توسط :مهدی طاهری

حجت الاسلام سید محمد هادی روح الامینی با اعلام این خبر، اظهار داشت: باتوجه به هماهنگی های به عمل آمده و اقدامات انجام شده، مرحله شهرستانی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم شهرستان اصفهان با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک و ناحیه دو، در روزهای 13 و 14 تیر ماه برگزار می شود.

وی در ادامه افزود: این دوره از مسابقات ویژه افراد بالای 18 سال و با حضور یک هزار نفر برادر و یک هزار و 200 نفر از خواهران در رشته های حفظ 5 جزء، حفظ 10 جزء، حفظ 15 جزء، حفظ 20 جزء، حفظ کل، قرائت، دعاخوانی، اذان، مداحی و... برگزار می شود که محل برگزاری مسابقات خوهران حرم مطهر علامه مجلسی(ره) است و برادران نیز در جوار حرم مطهر امامزاده سید محمد(ع) خیابان با یکدیگر به رقابت می پردازند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان اصفهان خاطر نشان شد: امسال با تعاملی که با مراکز و موسسات قرآنی سطح شهرستان اصفهان، مرکز مدیریت حوزه علمیه استان، فرماندهی نیروی زمینی، هوایی و هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی در استان اصفهان و کانون مداحان اصفهان انجام شده، این دوره از مسابقات با رونق بیشتری برگزار می شود.

حجت الاسلام  روح الامینی خاطرنشان کرد: داوران این دوره از مسابقات از بین نخبگان استانی و کشوری انتخاب شده اند و در پایان رقابت های این دوره نیز در هر رشته 6 نفر از نفرات برگزیده برای شرکت در مرحله استانی این دوره از مسابقات به اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان معرفی می شوند و طی مراسمی نیز از این نفرات برگزیده با اهدا جوایز نفیس تجلیل می شود.

برچسب ها :

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد