مسئولان با وحدت و همدلی مشکلات مردم را برطرف کنند

مسئولان با وحدت و همدلی مشکلات مردم را برطرف کنند
در تاریخ : 1397/04/20 | نوشته شده توسط :میثم معنوی

حضرت آیت‌الله مظاهری، صبح امروز در دیدار اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، با اشاره به وجود مشکلات و نارسایی‌های کنونی در کشور، خصوصاً معضلات اقتصادی و معیشتی مردم، بر ضرورت حفظ وحدت، همدلی و همسویی همه ارکان جمهوری اسلامی، تأکید کردند.

معظم له افزودند: یکی از حربه‌های همیشگی دشمنان و بدخواهان  نظام مقدّس جمهوری اسلامی، ایجاد اختلاف بین مسئولان است که مهم‌ترین مانع خدمت به مردم و سبب افزایش مشکلات و معضلات می‌گردد.

ایشان با بیان اینکه مشکلات کنونی کشور، سخت‌تر از مشکلات سال‌های آغاز انقلاب نیست، افزودند: اگر مسئولان با هوشیاری و توجّه کامل درصدد رفع اختلافات و ایجاد همدلی، هماهنگی و برنامه‌ریزی باشند، بدون تردید در تنگناهای فعلی نیز مانند گذشته سربلند و سرافراز خواهیم شد و به فضل الهی لطمه‌ای به جمهوری اسلامی وارد نخواهد شد.

حضرت آیت‌الله مظاهری در ادامه با اشاره به معضلات ناشی از کمبود آب در استان اصفهان، برطرف شدن این مشکل بزرگ را نیز در گرو اتّحاد، برنامه‌ریزی و جدّیت مسئولان ذی‌ربط دانستند و خاطرنشان کردند: در شرایط کنونی که سراسر کشور با خشکسالی فزاینده‌ای روبرو شده است، موضوع توزیع عادلانه و برنامه‌ریزی شده آب، یکی از اساسی‌ترین برنامه‌ها و اقداماتی است که می‌تواند بخشی از معضلات کمبود آب را مرتفع سازد.

ایشان با تأکید بر ضرورت تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام قبلی در زمینه آب و تقدیر از اقداماتی که دولت در این خصوص، برنامه‌ریزی یا به انجام رسانده، اظهار داشتند: اگر با تلاش‌ و همّت مضاعف دولت، به همه مصوّبات قبلی راجع به حوضه آبریز زاینده‌رود عمل شود و طرح‌های اساسی با دقّت همه جانبه، اجراء و اتمام گردد، سایر کمبودها در زمینه آب‌رسانی در استان اصفهان نیز مرتفع خواهد شد.

در این دیدار، معاون اول رئیس جمهور نیز گزارشی از برنامه‌ها و عملکرد دولت در زمینه رفع معضلات اقتصادی و مقابله با توطئه‌های دشمنان انقلاب و نظام اسلامی در این خصوص و نیز پیش‌بینی‌ها و اقدامات در دست انجام در زمینۀ حلّ مشکلات آب استان اصفهان ارائه کرد.

جهانگیری در بخش دیگری از سخنان خود از حمایت‌های همیشگی آیت‌الله العظمی مظاهری از تلاش‌ها و خدمات دولت، تشکر و قدردانی کرد.

برچسب ها :

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد